Förtroendevalda hos oss.

Ulrika Högstrand (KD)

Kontaktinformation

E-post:
ulrika.hogstrand@kungsbacka.se

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ledamot 2018-10-27 - 2022-10-14
Kommunfullmäktiges valberedning Ersättare 2018-10-15 - 2022-10-14
Nämnden för Vård & Omsorg Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31