May-Louise Flyrin (S)

Uppdrag (3 st)

OrganisationUppdragPeriod
Kommunfullmäktige Ersättare 2020-09-18 - 2022-10-14
Nämndemän Nämndemän 2020-05-05 - 2023-12-31
Nämnden för Gymnasium & Arbetsmarknad Ledamot 2019-01-01 - 2022-12-31